MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Paskutinysis projekto užsiėmimas

Š.m. balandžio 17 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre vyko paskutinysis projekto „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiesiems asmenims bendrąsias kompetencijas (II-etapas)“ mokymų, modulio pavadinimas - „Laisvalaikio formos ir saviraiška“, užsiėmimas, kuriuose dalyvavo įvairaus amžiaus Marijampolės miesto moterys. Dalyvės mokėsi rūbo dekoravimo paslapčių naudojant sausą vėlimo būdą ir modeliną, susipažino su sutažo ir mozaikos technikomis, jų atsiradimo istorija ir panaudojimo galimybėmis. Atlikusios praktines užduotis klausytojos įgijo gebėjimų stilizuoti, komponuoti, kūrybiškai interpretuoti vilnos vėlimo, modelino, sutažo ir mozaikos technikomis.

Paskutiniąją mokymų dieną moterys atvyko pasipuošusios savo rankomis dekoruotais rūbais bei pačių pagamintais papuošalais. Vyko darbelių, į kuriuos moterys sudėjo savo meilę, šilumą ir džiaugsmą, paroda, jos didžiavosi ir džiaugėsi, jog pačios visa tai sukūrė. Pasibaigus projekto mokymams Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro direktorė Meilutė Apanavičienė dalyvėms įteikė 40 akademinių valandų trukmės mokymų pažymėjimus. Moterys dėkojo už žinias, įgūdžius, bei joms skirtą dėmesį - „...Įgijau daug žinių, patirties, įgūdžių. Mokymai labai greitai prabėgo. Esu dėkinga už labai įdomius mokymus, patarimus. Programa man buvo labai naudinga“, „Džiaugiuosi, kad turėsiu ko pamokyti savo anūkus“ - sakė mokymų dalyvės.

Dauguma dalyvių neslėpė liūdesio, kad mokymai jau pasibaigė, tačiau atsisveikinome su didele viltimi, kad panašaus pobūdžio mokymuose tikrai dar pasimatysime - „Ačiū Jums visoms už geranoriškumą, nuoširdumą, Jūs – kaip sielos gydytojai, pakeliate ir pataisote nuotaiką! Pasidaro smagu, kad kažkam mes rūpime ir su mumis elgiamasi padoriai ir gražiai. Visa tai nepastebimai skverbiasi į mūsų gyvenimus, taurina žmogų. Norisi pas Jus vis sugrįžti! Ačiū Jums!” (mokymų dalyvė Birutė).