MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Kviečiame aktyvius vyresnio amžiaus žmones, senjorus bei jų šeimų narius į Gongo garsų terapijos seansą Kalvarijoje!

Kviečiame aktyvius vyresnio amžiaus žmones, senjorus bei jų šeimų narius į Gongo garsų terapijos seansą!

 

Programa 

15.00 Projekto pristatymas 

15.15 Pavyzdinė treniruotė 

16.00 Gongo garsų terapija 

17.00 Vaišinsime skaniu užkandžiu

 

Renginys vyks: 2020 m. spalio 23 d. (penktadienį) 15.00 val. Kalvarijos krašto muziejuje, Dariaus ir Girėno g. 45B, Kalvarijoje.

Pageidaujantiems dalyvauti būtina registracija el. p. diana.varnagiryte@gmail.com arba telefonu 8-657-55038 iki spalio 22 d. Renginys ir užkandžiai nemokami.

Pavyzdinė treniruotė. Treniruotės metu atliksite Jūsų amžiui tinkamus įvairius kūno raumenis stiprinančius pratimus. Galėsite įsitraukti į 16 užsiėmimų programą ir sportuoti du kartus per savaitę dalyvaudami projekte.

Gongų garso terapija. Tai garso masažas kūnui ir mintims, padėsiantis atrasti ramybę ir atsipalaidavimą. Tai ypatingas metodas, harmonizuojantis ir subalansuojantis fizinį, emocinį ir dvasinį kūną, padedantis sumažinti stresą, pagerinantis savijautą ir sukuriantis ramybės jausmą. 

Rekomenduojama būti apsirengus sportine arba laisvalaikio apranga ir avalyne, turėti jogos kilimėlį, pledą,  pagalvėlę, šiltą aprangą ir kojines. Pasiruoškite taip, kad būtų patogu ir aktyviai sportuoti,  atsipalaiduoti.

Veido apsaugos priemonės – privalomos! 

Projektas „Vyresnio amžiaus asmenų fizinių gebėjimų stiprinimas Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos savivaldybėse“ Nr. SRF-FAV-2020-1-0082, yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Projektą vykdo Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras.