MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Kviečiame aktyvius vyresnio amžiaus žmones, senjorus bei jų šeimų narius į Gongo garsų terapijos seansą!

Kviečiame aktyvius vyresnio amžiaus žmones, senjorus bei jų šeimų narius į Gongo garsų terapijos seansą!

 

Programa 

11.00 Projekto pristatymas 

11.15 Pavyzdinė treniruotė 

12.00 Gongo garsų terapija 

13.30 Registracija į projektą 

14.30 Pietūs

 

Renginys vyks: 2020 m. spalio 4 d. (sekmadienį) 11 val. Marijampolės sporto centro sporto salėje, Vytauto 47, Marijampolė. 

Pageidaujantiems dalyvauti būtina registracija el. paštu sc.marijampole@gmail.com arba telefonu 91401 iki spalio 2 d. Renginys ir pietūs nemokami.

 

Pavyzdinė treniruotė. Treniruotės metu atliksite Jūsų amžiui tinkamus įvairius kūno raumenis stiprinančius pratimus. Galėsite įsitraukti į 16 užsiėmimų programą ir sportuoti du kartus per savaitę dalyvaudami projekte.

Treniruotę ves olimpietė, lengvosios atletikos sporto meistrė, asmeninė trenerė Karina Vnukova.

 

Gongų garso terapija. Tai garso masažas kūnui ir mintims, padėsiantis atrasti ramybę ir atsipalaidavimą. Tai ypatingas metodas, harmonizuojantis ir subalansuojantis fizinį, emocinį ir dvasinį kūną. Garso dažniai stimuliuoja žmogaus kūno ląsteles, padeda sumažinti stresą, pagerina savijautą ir sukuria ramybės jausmą.

Užsiėmimą ves Jaroslavas Stankevičius, sertifikuotas jogos instruktorius, jau 25 metus praktikuojantis Ashtanga Vinyasa ir Hatha jogą.

 

Rekomenduojama būti apsirengus sportine arba laisvalaikio apranga ir avalyne, turėti jogos kilimėlį, pledą,  pagalvėlę, šiltą aprangą ir kojines. Pasiruoškite taip, kad būtų patogu ir aktyviai sportuoti,  atsipalaiduoti.

Veido apsaugos priemonės – privalomos!

 

Projektas „Vyresnio amžiaus asmenų fizinių gebėjimų stiprinimas Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos savivaldybėse“ Nr. SRF-FAV-2020-1-0082, yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Projektą vykdo Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras.