MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Profesijos mokytojams

Pedagoginių-psichologinių žinių kursas (toliau - kursas) skirtas asmenims, besirengiantiems dirbti ir dirbantiems pirminio profesinio mokymo profesijos mokytojais arba neformaliojo vaikų švietimo (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą) mokytojais, tačiau neturintiems pedagoginio – psichologinio išsilavinimo.
Šios programos mokytojos ir mokiniai įgyvendins ir pristatys bendras idėjas skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Atviroje integruotoje pamokoje – renginyje „Lietuvos kelias“ kirpėjo ir floristo mokymo programos mokiniai savo meninius ir techninius įgūdžius atskleis kūrybiniame procese, kurį galės stebėti visi besidomintys šiomis profesijomis.
Seminaro metu profesijos mokytojai bus supažindinti su tradiciniai ir neįprastais dekoravimo būdais.
Marijampolė profesinio rengimo centre ypatingai akcentuotas praktinis mokymas. Padavėjo ir barmeno ugdymo programos mokiniai ir mokytojai nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose, kur susipažįsta su naujomis technologijomis bei produktais. Užsiėmimai su profesionalais, stebint ir kartu dalyvaujant gamyboje, motyvuoja mokinius siekti profesinio meistriškumo, gerina ugdymo proceso kokybę. Mokiniai, bendraudami su viešojo maitinimo įmonių darbuotojais, greičiau randa darbo vietas baigiamajai praktikai bei įsidarbinimui baigus mokyklą.
2008 m. rugpjūčio 20 dieną, Sakret įmonė oficialiai pradėjo gamybą didžiausioje Pabaltijo šalyse sausų statybinių mišinių gamykloje Kėdainiuose. Statybų rinkos dalyviams siūlo visais aspektais konkurencingus sausuosius ir paruoštus naudoti statybinius mišinius, komplektuojamus elementus ir technologijas, leidžiančius atlikti pačias įvairiausias statybos, remonto ir renovacijos darbų užduotis.
Jau apie 50 metų pasaulyje yra aktyviai dirbama suaugusiųjų mokymo srityje, (tai vadinama andragogika; suaugusiųjų mokytojas – andragogas), kur akcentuojama, kad suaugusiųjų mokymas ypatingas tuo, jog jame netinka vaikų ir paauglių mokymui taikomi būdai.