MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

KALĖDINIŲ ŽAISLIUKŲ GAMYBA

Programos anotacija (aktualumas, reikalingumas):

Paskutinis rudens mėnuo keliauja sparčiais žingsniais: pats laikas pradėti galvoti apie gražiausių žiemos švenčių – šventų Kalėdų nuotaikos kūrimą. Kalėdų laukimą galime paversti stebuklingu – padovanoti sau popietę praleistą drauge – geriant arbatą ir kalbantis apie šventes, jų prasmę ir jų pasitikimą. Susikurti šiltą imbierais ir cinamonu kvepiančią nuotaiką, juk sakoma, kad laukimas - pats gražiausias metas.  Namuose  eglutės ar floristinės kompozicijos puoštos savo rankų gamybos žaisliukais sukuria ypatingą jaukumą ir išskirtinumą. Parduotuvių lentynose galime rasti įvairiausių papuošimų, bet mes kuriame mūsų rankų ir širdies  šiluma dvelkiančias šventines dekoracijas ir puošimės jomis namus.

 

Programos tikslas:

 Supažindinti su kalėdinių žaisliukų gamybos būdais. 

 

Programos uždaviniai:

  1. Išmokyti pasiruošti tinkamas priemones žaisliukų gamybai;
  2. Pateikti  įvairių žaisliukų gamybos būdų, darbo eigą;
  3. Pasigaminti kalėdinių žaisliukų.

 

Programos turinys (temos, valandos):

  1. Kalėdinių žaisliukų gamybos ypatumai, technikų įvairovė, reikalingos priemonės, tinkamas priemonių pasirinkimas ir pasiruošimas. – 2 ak. val.
  2. Žaisliukų formavimas iš  aliuminio folijos, vatos susiskirstymas plonais, mažais įvairaus dydžio pluošteliais. Žaisliuko formos apklijavimas vata, džiovinimas. Žaisliuko dažymas ir dekoravimas. – 4 ak. val.

 

Dalyviai:

 Technologijų ir įvairių dalykų mokytojai

 

Vykdymo laikas ir vieta:

2018 m. II pusmetis, 1 diena, 6 valandos

 

Programos vadovas:

Švietimo centro metodininkė Gintarė Grigaliūnienė