MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Mokomųjų dalykų savivaldybės olimpiadų ir konkursų nugalėtojai II-dalis

 

Vokiečių kalbos konkursas 8 klasių mokiniams (2021-02-03)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

4

Rugilė Neveckaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

I

Inga Čeplikienė

Melita Mensonaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

II

Inga Čeplikienė

Emilija Jonė Naumavičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

III

Inga Čeplikienė

 

Ekonomikos ir verslo olimpiados REGIONINIS etapas  9-12 klasių mokiniams (2021-03-05)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

2

Ignas Abramavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

11

II

Živilė Myru

Maikas Mureika

Marijampolės marijonų gimnazija

11

III

Lina Mieldažytė

 

Filosofijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams

Šalies etapas

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

Laimėta vieta

 

 

 

Aurėja Daugėlaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

Pateko į II turą

Ilona Akelaitienė

 

Nojus Savaikaitis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

Pateko į II turą

Ilona Akelaitienė

 

Viltautas Valiukevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

Pateko į II turą

Ilona Akelaitienė

 

Saulė Rūtelionytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

Pateko į II turą

Ilona Akelaitienė

II

Mantas Samsanavičius

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

11 kl.

Pateko į II turą

Aušra Brusokienė

 

 

Geografijos olimpiada 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniams (2021-03-24)

Šalies etapas 

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

Laimėta vieta

 

 

 

Marius Danilevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Marija Paltanavičienė

I

Arnas Šverčiauskas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

II

Marija Paltanavičienė

 

Deivydas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Marija Paltanavičienė

 

 

Geografijos olimpiada 7-8 klasių mokiniams  (2021-04-19)

Šalies etapas

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

Laimėta vieta

 

Jogailė Stankūnaitė

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

7 klasė

I

Nijolė Birštonienė

 

 

Erikas Kėvelaitis

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

8 klasė

II

Nijolė Birštonienė

II

 

Vilius Tiškevičius

Marijampolės marijonų gimnazija

8 klasė

III

Laimutė Guogienė

 

 

 

BIOLOGIJA olimpiada 5-8 klasių mokiniams (2021-03-24)

Dalyvių skaičius

 

 

28

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

Gustė Žarnauskaitė

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

6

I

Jūratė Meškelevičienė

Mantas Stankūnas

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

6

II

Nijolė Birštonienė

Eglė Barčaitytė

Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija

6

III

Sigita Kukukienė

Gabija Andziulevičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

7

I

Jūratė Barabanovienė

Gerda Stralkutė

Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

7

II

Sigita Dzimijonienė

Vilius Aleknavičius

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

7

III

Onutė Venskūnaitė

Adriana Kurdeikaitė

Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija

8

I

Sigita Dzimijonienė

Elinga Rudzinskaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

8

II

Jūratė Barabanovienė

Erikas Kėvelaitis

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

8

II

Aušrinė Motūzienė

Benita Lengvinaitė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

8

III

Aurelė Taputienė

 

TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA 8-12/I-IV GIMNAZIJOS KLASIŲ MOKINIAMS

Šalies etapas

Dalyvių skaičius/

dalyvavusių šalies etape skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

Laimėta vieta

 

Šalies- 2

 

Smiltė Eidukevičiūtė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

I

-

Rūta Vaitonienė

I

Viltė Klibaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

-

Rūta Marčiulaitienė