MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Mokomųjų dalykų savivaldybės olimpiadų ir konkursų nugalėtojai I-dalis

CHEMIJOS OLIMPIADA (2021-01-07)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

36

Marius Danilevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Vilma Mikalainytė 

Giedrius Mickevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

II

 Vilma Mikalainytė 

Ignas Lukaševičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

III

Vilma Mikalainytė 

Aistė Drūtytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

IV (padėka)

Violeta Januškaitienė

Agnė Žitkauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Vilma Mikalainytė 

Rokas Migauskas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

II

Vilma Mikalainytė 

Evaldas Paltanavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Vilma Mikalainytė 

Augustė Majauskaitė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

III

IV (padėka) 

Valda Strazdas

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

I

Vilma Mikalainytė

Denis Pečiokas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

II

Vilma Mikalainytė

Justė Auštraitė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

III

Daiva Uckienė

Paulius Petrikaitis

Marijampolės marijonų gimnazija

II

IV (padėka)

Daiva Uckienė

Ieva Gudaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

I

Vilma Mikalainytė

Gytis Lukoševičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

II

Vilma Mikalainytė

Dovydas Kriaučiūnas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

III

Vilma Mikalainytė

Nojus Okleiteris

Marijampolės marijonų gimnazija

I

IV (padėka)

Daiva Uckienė

 
 
 

INFORMATIKOS OLIMPIADA (2020-12-15)

Šalies etapas

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 Laimėta vieta

 

 

24

Laurynas Jakubauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

I

Lina Rentelienė

 

Ugnius Rinkevičius

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

II

Vytuolis Širvaitis

 

Karolis Šeimys

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

II

Vytuolis Širvaitis

 

Rokas Bašinskas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

III

Sigitas Kireilis

 

Airidas Leonavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Sigitas Kireilis

 

Armandas Leonavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

II

Sigitas Kireilis

 

Nojus Skirkevičius

Marijampolės marijonų gimnazija

III

II

Lina Rentelienė

 

Džiugas Maceikonis

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

III

III

Vytuolis Širvaitis

 

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I-II

I

Jolanta Rutkauskienė

I

Žilvinas Venclova

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I-II

II

Jolanta Rutkauskienė

 

Mantas Gaižutis

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I-II

III

Vytuolis Širvaitis

 

 
   

BIOLOGIJOS OLIMPIADA (2021-01-14)

 Šalies etapas

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas,

 pavardė 

Laimėta vieta

 

34

Mykolas Kralikas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Rasa Čiupkevičienė

 

Paulina Adomavičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

II

Jūratė Barabanovienė

 

Julija Šnipaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

II

Rasa Čiupkevičienė

 

Ignas Lukaševičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

III

Rasa Čiupkevičienė

 

Giedrius Mickevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

IV (padėka)

Rasa Čiupkevičienė 

 

Agnė Žitkauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Rasa Čiupkevičienė

II

Kotryna Brusokaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

III

II

Jūratė Barabanovienė

 

Agota Kaminskaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

III

III

Jūratė Barabanovienė

 

Kamilė Račkelytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

IV (padėka)

Aušrelė Taputienė

 

Justė Auštraitė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

I

Jūratė Barabanovienė

 

Ieva Gradavičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

II

Jūratė Barabanovienė

 

Kristupas Kurminas

Marijampolės marijonų gimnazija

II

III

Jūratė Barabanovienė

 

Simonas Ambrazevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

IV (padėka)

Rasa Čiupkevičienė

 

Milda Ramanauskaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

I

I

Jūratė Barabanovienė

 

Beata Almonaitytė

Marijampolės marijonų gimnazija

I

II

Jūratė Barabanovienė

 

Viktorija Vanagaitė

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

I

III

Ilona Prajarienė

 

Joris Pauliukaitis

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

IV (padėka)

Rasa Čiupkevičienė

 

  
   

FIZIKOS OLIMPIADA (2021-01-21)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

34

Dovydas Rutkauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

I

Rasa Motūzaitė

Gabija Samušytė

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

II

Rasa Motūzaitė

Laurynas Jakubauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

III

Rasa Motūzaitė

Matas Ardzijauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

IV (padėka)

Rasa Motūzaitė

Juozas Kadusauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

III

I

Rasa Motūzaitė 

Airidas Leonavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Sandra Survilienė

Rokas Karosa

Marijampolės marijonų gimnazija

III

II

Rasa Motūzaitė

Miglė Liutkevičiūtė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Vidas Venckūnas

Edita Lingytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Vidas Venckūnas

Auktumis Valiokas

Marijampolės marijonų gimnazija

III

IV (padėka)

Rasa Motūzaitė

Adris Beinakaraitis

Marijampolės marijonų gimnazija

III

IV (padėka)

Rasa Motūzaitė

Paulius Petrikaitis

Marijampolės marijonų gimnazija

II

I

Rasa Motūzaitė

Denis Pečiokas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

II

Virginija Baliukynienė

Justė Auštraitė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

III

Rasa Motūzaitė

Lukas Rutkauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

II

IV (padėka)

Rasa Motūzaitė

Danielė Šalaševičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

I

I

Rasa Motūzaitė

Nojus Okleiteris

Marijampolės marijonų gimnazija

I

II

Rasa Motūzaitė

Kamilė Galinytė

Marijampolės marijonų gimnazija

I

III

Rasa Motūzaitė

Milda Ramanauskaitė

Marijampolės marijonų gimnazija

I

IV (padėka)

Rasa Motūzaitė

 
    

MATEMATIKOS OLIMPIADA (2021-01-15)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

38

Domantas Gudas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Eglė Danielienė

Gabija Samušytė

Marijampolės marijonų gimnazija

IV

II

Aušra Beinakaraitienė

Andrius Pucėta

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

III

Nijolė Matlauskienė

Džiugas Mockus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

IV (padėka)

Eglė Danielienė

Agnė Žitkauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Eglė Danielienė 

Adris Beinakaraitis

Marijampolės marijonų gimnazija

III

II

Audronė Gudauskienė

Nojus Skirkevičius

Marijampolės marijonų gimnazija

III

II

Audronė Gudauskienė

Rokas Migauskas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Eglė Danielienė

Gabija Liorentaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Eglė Danielienė 

Domantas Grigaravičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Eglė Danielienė

Juventa Merkelytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

I

Daiva Noreikienė

Marius Lelešius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

II

Eglė Danielienė 

Paulius Petrikaitis

Marijampolės marijonų gimnazija

II

III

Aušra Beinakaraitienė

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

IV (padėka)

Daiva Noreikienė

Ieva Gudaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

I

Daiva Noreikienė

Danielė Šalaševičiūtė

Marijampolės marijonų gimnazija

I

II

Audronė Gudauskienė

Adrija Jasaitytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

III

Daiva Noreikienė

Ieva Lekeckaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

IV (padėka)

Asta Martinkienė

  
  

Anglų kalbos olimpiada 11/ III gimnazijos klasių mokiniams (2021-01-08)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

12

Agnė Žitkauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Gintutė Galadauskienė

Evelina Bartišiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

II

Inga Jurčikonytė-Kaminskienė

Rokas Migauskas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

III

Gintutė Galadauskienė

Kamilė Sajūtė

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

III

III

Odeta Žebrauskienė

  
  

ISTORIJA OLIMPIADA II-IV kl.  (2021-02-26)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

36

Darija Babrauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Vidmantas Žebrauskas

Gerda Šlyterytė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

II

Rita Bobinienė

Aušra Meškelevičiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

III

Vaida Pituškienė

Evaldas Paltanavičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

I

Vidmantas Žebrauskas

Ramunė Purytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

II

Saulius Pituška

Mantvydas Samsanavičius

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

III

III

Rasa Burinskienė

Dominykas Kumpys

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

Padėka

Vidmantas Žebrauskas

Juozas Kadusauskas

Marijampolės marijonų gimnazija

III

Padėka

Laima Grinkienė

Matas Maišiukas

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I-II

I

Rita Bobinienė

Beata Almonaitytė

Marijampolės marijonų gimnazija

I-II

II

Jolita Karpavičienė

Tomas Blažiulionis

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I-II

III

Greta Žukauskaitė

 
 

Jaunųjų filologų konkursas (2021-01-19)

Šalies etapas

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

 

10

Gabija Zdanytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

I

Publicistikos ir esė sekcija

Laimutė Kraukšlienė

 

Austėja Naujokaitė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

II

I

Vertimų sekcija (iš rusų kalbos)

Virginija Gurevičienė

 

Evelina Bartišiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

III

I

Vertimų sekcija (iš anglų kalbos)

Virginija Gurevičienė,

Inga Jurčikonytė-Kaminskienė

 

III

Agnė Šeškevičiūtė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Literatūros mokslo ir kritikos sekcija

Regina Dilienė

 

III

Toma Saltonaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

I

Literatūros mokslo ir kritikos sekcija

Regina Dilienė

 

Aura Žarnauskaitė

Marijampolės Šv. Cecilijos  gimnazija

II

II

Poezijos sekcija

Daina Ciegienė

 

Alvija Andriukaitytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

II

Vertimų sekcija (iš anglų kalbos)

Daiva Bučinskienė,

Inga Jurčikonytė-Kaminskienė

 

Tomas Blažiulionis,

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

II

Vertimų sekcija (iš anglų kalbos)

Daiva Bučinskienė,

Inga Jurčikonytė-Kaminskienė

 

Vaiva Tulickaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

IV

II

Publicistikos ir esė sekcija

Regina Dilienė

 

Austėja Mikalavičiūtė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

II

III

Vertimų sekcija (iš anglų kalbos)

Virginija Gurevičienė,

Gintarė Matulevičienė

 

  
 

Lietuvių kalbos olimpiada (2021-01-27)

Šalies etapas

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

Laimėta vieta

 

 

14

Gustas Mickus

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija,

II

I

Juozas Rožas

II

Alvija Andriukaitytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

I

II

Daiva Bučinskienė

 

Ugnė Milišauskaitė,

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija,

II

III

Juozas Rožas

 

Marius Danilevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija,

IV

I

Ingrida Žilinskienė

II

Dovilė Lipnevičiūtė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija,

III

II

Violeta Žebrauskienė

 

Darija Babrauskaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija,

IV

III

Juozas Rožas

 

  
 

Meninio skaitymo konkursas (2021-01-29)

Regioninis ir/ar

šalies etapas

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

Laimėta vieta

 

 

17

Augustas Rimavičius

Marijampolės marijonų gimnazija

6

I

Zita Krukonienė

II regione

III šalies etape

Karina Juočytė

Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, Padovinio pagrindinio ugdymo skyrius

5

II

Zenonas Meškelevičius

 

Gabija Lapinskaitė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

5

III

Ilona Martinaitienė

 

Greta Svirupskytė

Marijampolės Sūduvos gimnazija

IV

I

Kristina Rudzevičienė

II regione

Mantvydas Samsanavičius

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

III

II

Aušra Brusokienė

 

Titas Mockevičius

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

I

III

Kristina Jasinskienė

 

  
 
 

Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas (2021-02-11)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

15

Rugilė Petrukonytė

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija

6

I

Irena Ūkelienė

Gytis Vizgirda

Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla

5

I

Gintarė Blazgienė

Laura Pečkauskaitė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

8

III

Renata Stadulienė

 
 

Dailės olimpiada 9-12/I-IV klasių mokiniams (2021-02-23)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

7

Augustina Budžiulytė

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija

IV

I

Jolita Bičkienė

Greta Korsakaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

III

II

Zita Kisielienė

Viktorija Jaškauskaitė

Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

III

III

Asta Čebatorienė

  
 

Anglų kalbos konkursas 9-10/1/ II gimnazijos klasių mokiniams (2021-03-02)

Dalyvių skaičius

Laimėtojo vardas, pavardė 

Mokykla 

Klasė 

Laimėta vieta 

Mokytojo vardas, pavardė 

 

 

9

Akvilė Aleksaitė

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

II

I

Aušra Kapsevičienė

Lukas Levulis

Marijampolės šc. Cecilijos gimnazija

I

II

Jolanta Leonavičienė

Justė Auštraitė

Marijampolės marijonų gimnazija

II

III

Raimonda Rudzinskienė