MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Kviečiame į konferenciją „Įkvepiančios (ne)GALIOS istorijos“

2021-03-18 13:10

Š. m. kovo 31 dieną (trečiadienį) Marijampolės moterų LIONS klubas kartu su partneriais – Marijampolės savivaldybe, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centru, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija – kviečia į nuotolinę konferenciją „Įkvepiančios (ne)GALIOS istorijos“.


Konferencijoje savo patirtimi dalinsis žmonės, turintys įvairias negalias, bei įvairių sričių profesionalai. Bus siekiama parodyti, kad žmogus su negalia  turi GALIŲ, kurių mes dažnai nepastebime, akcentuodami vien žmogaus negalios aspektus. Labai svarbu laužyti stereotipus, didinti visuomenės toleranciją, kad nebūtų jaučiama takoskyra  – JIE ir MES. Profesionalų įžvalgos –  tam, kad pastiprintų žmonių su negalia patirtis, jų istorijas, pateiktų mokslu ir profesine praktika grįstus apibendrinimus. Tikimasi, kad žmonių su negalia pasidalinimai savo istorijomis ir patirtimi įkvėps kitus neįgaliuosius siekti savo tikslų, būti aktyviais visuomenės nariais. 


Konferencija bus verčiama į gestų kalbą. 


Registruotis iki kovo 28 dienos, paspaudus šią nuorodą: https://forms.gle/xUxyLebm3vQBsuHPA 


Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.


PASTABA: Jei esate pedagogas ir Jums reikalingas kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas, prašome papildomai registruotis  www.semiplius.lt 


Informacija teikiama tel. nr. 8 699 36 137, el. p. lions.marijampole.konferencija@gmail.com 


Konferencija vyks „Zoom“ platformoje. Į konferenciją užsiregistravusiems dalyviams „Zoom“ prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registracijos anketoje nurodytu elektroninio pašto adresu.


Konferencijos programa


 


Marijampolės savivaldybės administracijos


Komunikacijos skyrius