MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Konferenciją „Suaugusiųjų socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas“

2019-11-28 13:30

2019 m. lapkričio 27 dieną Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras ir Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras organizavo respublikinę konferenciją „Suaugusiųjų socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas“, į kurią sukvietė formaliojo suaugusiųjų švietimo organizatorius, suaugusiųjų mokytojus ir švietėjus iš visos Lietuvos. Konferencijos tikslas: pasidalinti idėjomis, patirtimi, įžvalgomis ir išbandytais metodais, padedančiais tobulinti Lietuvos formaliojo suaugusiųjų švietimo kokybę.


Konferencijoje buvo kalbama apie suaugusiųjų asmenų, grįžusių į mokymosi procesą po pertraukos, socialinio emocinio raštingumo lygį ir svarbą bei socialinio ir emocinio ugdymo galimybes. Konferencijos dalyviams buvo pristatytas Marijampolės suaugusiųjų mokymo centro vykdomas, Erasmus+ programos finansuojamas projektas „Suaugusiųjų socialinių ir emocinių  kompetencijų ugdymas: kaip palengvinti nuteistųjų mokymąsi“. Tai KA1 projektas, kurio pagrindinis veiksmas – asmenų mobilumas mokymosi tikslais.


Projekto vykdytojai tikisi, jog šiame projekte numatytos veiklos padės centro mokytojų kvalifikaciją papildyti tarptautine patirtimi ir formuoti naują požiūrį į suaugusiųjų socialinio ir emocinio ugdymo svarbą