MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Mieli mokytojai ir mokiniai, maloniai kviečiame pailgintus mokslo metus praleisti Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje!

2018-05-24 11:36

Mieli mokytojai ir mokiniai, maloniai kviečiame pailgintus mokslo metus  praleisti Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje!


2018 m. gegužės 22 d. Marijampolės Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje pristatyta paroda „Dusetų krašto dailė Marijampolėje“. Parodoje eksponuojami garsių  Dusetų krašto dailininkų  - Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Šarūno Saukos, Nomedos Saukienės, Alvydo Stausko, Romualdo Pučeko, Eugenijaus Raugo, Žydrūno Dainio, Algirdo Gaižausko, Violetos Gasparaitis, Ramunės Sladkevičiūtės-Dainienės, Lilianos Žutautienės - kūriniai.  Paroda surengta įgyvendinant Marijampolės - 2018 metų Lietuvos kultūros sostinės ir Miesto dienų renginių programą.


Dusetų dailės galerija, perkopusi veiklos dvidešimtmetį ir subūrusi kūrybingus, aktyvius, iniciatyvius menininkus,  – unikalus reiškinys mažo miestelio gyvenime. Ji tapo reikšmingu kultūros ir meno židiniu ne tik Zarasų krašte, bet ir visoje Lietuvoje. 2017 m. Dusetų galerija išrinkta „ArtVilnius 17“ žiūrovų galerija. Iš Dusetų  į didmiesčių ir Europos metropolijų parodų sales čia kuriantys vieni garsiausių Lietuvos tapytojų Šarūnas ir Nomeda Saukos  išleidžia savo pasiuntinius – stulbinamus paveikslus.


Kviečiame pasinaudoti galimybe su garsių ne tik šio krašto, bet ir Lietuvos dailininkų kūriniais susipažinti Marijampolėje! 


Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerija laukia Jūsų ir Jūsų mokinių antradieniais – penktadieniais  nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 15 val. 


Labai prašytume prieš atvykstant su mokiniais iš anksto suderinti laiką tel. 8 652 84127 arba el. paštu nina.menugalerija@gmail.com