MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

„Kūrybinės partnerystės“ kviečia kūrėjus į informacinius seminarus

2013-03-22 09:48

Kūrybinės partnerystės“ kviečia kūrėjus į informacinius seminarus


 


Įvairių kultūros, meno, mokslo ir kūrybos sričių profesionalai kviečiami išsamiau susipažinti su „Kūrybinių partnerysčių“ projektu, kurį vykdo Ugdymo plėtotės centras. Seminaruose dalyvaus programoje jau dirbantys kūrybos agentai, kurie pasidalins gyva ir naudinga patirtimi iš darbo mokyklose. Projekto komanda pristatys „Kūrybinių partnerysčių“ kontekstą, tikslus bei eigą, nusakys kuriančių žmonių vaidmenis programoje.


Informaciniai seminarai organizuojami šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Panevėžyje, Šiauliuose. Į seminarus kviečiame registruotis iki kovo 29 d. adresu: kuriam@kurybinespartnerystes.lt . Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, profesiją, darbovietę, telefoną, el. paštą ir miestą, kuriame ketinate dalyvauti. Prie laiško nepamirškite prisegti užpildyto klausimyno (jį galima parsisiųsti iš čia: http://www.kurybinespartnerystes.lt/informacija_kurejams-76).


Programoje nuo 2011 metų dalyvavo per 170 įvairių sričių kūrėjų, kurie dirbo 93 mokyklose visoje Lietuvoje. Tai muzikai, aktoriai, režisieriai, žurnalistai, dizaineriai, architektai, fizikai, chemikai ir kt.


„Kūrybinės partnerystės“ nėra meno projektai mokyklose, siekiantys meninių rezultatų. Čia kuriantys žmonės, pasitelkdami savo įgūdžius, padeda mokyklai spręsti aktualius iššūkius. Tarkime, režisierius arba aktorius, dirbdamas projekte, orientuosis – ne į aktorystės meistriškumo ugdymą, bet pasitelkdamas savo profesines žinias bei įgūdžius, sudarys sąlygas mokytojams ir mokiniams atrasti būdų kitaip mokytis.


Informacinių seminarų „Kūrybinių partnerysčių“ kūrėjams tvarkaraštis:
Balandžio 5d. Vilnius 11.00 – 14:00


 Mokyklų tobulinimo centras. Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius
Balandžio 9 d. Kaunas 11.00 – 14:00 


Meno parkas, Rotušės a. 27, Kaunas
Balandžio 10 d. Klaipėda 11.00 – 14:00 


Kultūros komunikacijos centras. Bažnyčios g.4, Klaipėda
Balandžio 11 d. Telšiai 11.00 – 14:00 


Vilniaus dailės akademija. Telšių fakultetas. Muziejaus g. 29, Telšiai
Balandžio 16 d. Panevėžys 11.00 – 14:00 


Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Respublikos g.14, Panevėžys
Balandžio 17 d. Šiauliai 11.00 – 14:00 


Chaimo Frenkelio vila. Vilniaus g. 74, Šiauliai