MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Paskaita klasių vadovams, socialiniams pedagogams ir mokinių tėvams

2013-01-31 12:38

Paskaita klasių vadovams, socialiniams pedagogams ir mokinių tėvamsŠ.m. vasario 19 d. 17.30 val. Marijampolės švietimo centre vyks paskaita „Patyčios, smurtas ir jaunimo savižuda - kodėl ir ką daryti?“, skirta klasių vadovams, socialiniams pedagogams ir mokinių tėvams (trukmė 2 val.). Lektorius V.Stoškus, psichologas, psichoterapeutas, konfliktų tarpininkas.


Ne visuomet tėvams ir mokytojams pavyksta panaudoti pačius tinkamiausius ir naudingiausius bendravimo ir konfliktų sprendimų būdus/įgūdžius, ko pasėkoje kyla įvairūs nesusipratimai, įžeidinėjimai bei atitolimas nuo vienas kito. Stokojant efektyvaus bendravimo ir emocinės paramos, kyla noras ne tik atsiriboti, bet ir atstumti kitus, pasityčioti iš jų, panaudoti smurtą, jėgą ar pačiam pasinerti į alkoholį, narkomaniją, o gal net ir savižudą.


Ši programa ir metodai nepasikeis rytoj, kaip technologinės priemonės, jie taps naudingi visam mūsų gyvenimui ir kiekvienoje gyvenimo sferoje - bendraujant bei sprendžiant nesutarimus namuose, mokyklose, darbuose... Tai investicija visam gyvenimui.