MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

ŽIEMOS RAPSODIJA

2018 m. vasario 24 dienos koncertas Beatričės Kleizaitės – Vasaris menų galerijoje nukėlė klausytojus į saulėtą Neapolį ir į 4 - ojo, 5 – ojo, 6 – ojo dešimtmečių Ameriką.

Tai dainos, perteikiančios meilę, skausmą, aistrą, ilgesį, džiaugsmą. Dainos, kurios užkariavo viso pasaulio scenas, gatves, kiekvieno mūsų namus ir, žinoma, širdis.

Dainų atlikėja Zita Martinavičiūtė – Grigienė (sopranas) – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir Lietuvos edukologijos universiteto docentė, rengia įvairias koncertines programas, daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse kaip solistė bei įvairių ansamblių sudėtyje.

Pirmą kartą Marijampolėje viešinti dainininkė Zita Martinavičiūtė – Grigienė klausytojams šeštadienį padovanojo žiemos puokštę italų ir amerikiečių autorių kūrinių. Solistei akomponavo jos studentas Romas Morkūnas. Jo atliekamose programose skamba prancūziškos melodijos, pramoginė muzika, pop melodijos bei jazz muzika. Romas Morkūnas yra profesionalus akordionistas.

O ar gali būti maloniau, kaip klausytis mėgstamų dainų, pritariant akordeonui?! Juk meilės niekada nebūna per daug… Žiūrovus džiugino dar vienas Zitos Martinavičiūtės studentas iš Kinijos Weixing Ding (baritonas). Jis nėra dainininkas - jo profilis fortepijonas. Jis būsimas muzikos mokytojas. Jaunasis atlikėjas iš Kinijos labai norėjo koncertuoti Marijampolėje. Jis klausytojams padovanojo keletą itališkų dainų ir maloniai nustebino dainuodamas lietuviškai. „Žiemos rapsodija“ buvo tarsi paskutinis žiemos akordas.