MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

VIVALDI „Metų laikai“

Laikas bėga nenumaldomai greitai. Diena veja dieną, o metai -  metus... Visus, 2019 m. vasario 22 d., mielai kvietėme stabtelėti, užsimerkti ir pasinerti į stebuklingą ir amžiną Vivaldi ciklą - „Metų laikai“ ir per vieną valandą išgyventi nuostabiausias keturių sezonų akimirkas. Koncerto metu kitu kampu girdėjome atliekamą klasiką tapusį šedevrą.
Smuikininkė Viktorija Čepinskienė ir pianistė Giedrė Špečkauskaitė – smuiku ir fortepijonu perteikė paties kompozitoriaus parašytų sonetų nuotaikas...
Viktorija Čepinskienė – tarptautinių konkursų laureatė, yra koncertavusi su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Novosibirsko simfoniniu orkestru, Šiaulių, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Camerata Palatina Vilnensis orkestru ir kitais. Koncertuoja kaip solistė, taip pat kartu su trio „14 stygų“ bei kitais atlikėjais.
Giedrė Špečkauskaitė yra dalyvavusi įvairiose tarptautiniuose konkursuose, kuriuose pelnė prizines vietas. Dirba legendinio Lietuvos dainininko V. Prudnikovo vokalo klasėje ir koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje.