MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Svamis Jaataveda Beatričės Kleizaitės – Vasaris menų galerijoje

2017 m. vasario 25 d. Beatričės Kleizaitės – Vasaris menų galerijoje vyko susitikimas su jogos ir meditacijos mokytoju Svamiu Jaataveda. Svamis Jaataveda atstovauja visuomeninę švietėjišką pelno nesiekiančią organizaciją „Gyvenimo menas“, kuri įgyvendina stresų mažinimo programas, paremtas jogos praktika. Ji veikia daugiau kaip pusantro šimto šalių.

Tarptautinis „Gyvenimo meno“ fondas bendradarbiauja su Jungtine Tautų Organizacija, Pasauline Sveikatos Organizacija. Organizacijos tikslas – pasitarnauti visuomenei stiprinant asmenybę. „Gyvenimo meno“ asmeninio tobulėjimo programos siūlo būdus, kurie padeda šalinti stresą ir didinti sąmoningumą. Organizacijos įkūrėjas Šri Šri Ravi Šankaras yra nominuotas Nobelio taikos premijai.

Svamis Jaataveda, atstovaudamas „Gyvenimo meną“, padeda žmonėms susitvarkyti su fiziniais, psichologiniais ir emociniais sunkumais. Prieš pasirenkant vienolio ir tarnystės kelią jis dirbo informacinių technologijų srityje. Dabar Svamis Jaataveda su giliu atsidavimu, meile ir gailiaširdiškumu įkvepia žmones visame pasaulyje. Susitikti su Svamiu Jaataveda susirinko apie 80 žmonių.