MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Jaunųjų muzikos kūrėjų ir atlikėjų koncertas Beatričės-Kleizaitės Vasaris menų galerijoje

2014 m. spalio 25 dieną Beatričės-Kleizaitės Vasaris menų galerijoje vyko asociacijos ,,Atviras mikrofonas“ pirmojo muzikos albumo ,,Marijampolės muzika-2014” pristatymo koncertas.

Pagrindinis koncerto organizatorius – asociacijos ,,Atviras mikrofonas” direktorius Dominykas Dilys, sumanęs rengti muzikinius vakarus jaunimui ir suburti Marijampolės muzikantus. Dominykas Dilys pasakojo, kad rengiant ir pristatant jaunųjų atlikėjų ir kūrėjų albumą nebuvo atrankos, tai nebuvo konkursas, tai - atviras mikrofonas. Jis tiki, kad tokių albumų ateityje bus ir daugiau.

Jaunieji marijampoliečiai atliko savo kūrybos dainas – galerijoje skambėjusi muzika autorinė, nepasiskolinta. Pristatymo koncerte dalyvavo geriausi atlikėjai. Tuo įsitikino per 60 klausytojų, šeštadienio vakarą susirinkusių Beatričės-Kleizaitės Vasaris menų galerijoje.

Koncerto organizatorius ir jo dalyvius pasveikino Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Vygantas Dilys bei Marijampolės moksleivių kultūros centro direktorė Nijolė Paleckiene.