MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Mokyklų bibliotekininkai ateities planus aptarė Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje

2014 m. gruodžio 16 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje vyko Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų bibliotekininkų metodinio būrelio susirinkimas.

 Jame dalyvavo Marijampolės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Angelė Mikulienė ir dvidešimt viena bibliotekininkė.

Susirinkimas prasidėjo Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje Kalėdinėmis nuotaikomis. Jį nuspalvino Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos muzikos mokytojos Žydrūnės Zubrickienės paruoštas 4B klasės mokinio Kristupo Šarūno Šalnos dainavimas, jaukumą ir nuostabos jausmą sukūrė dailės mokytojos Ernestos Boželytės-Liobienės karpiniai-žvakidės. Susirinkusias pasveikino ir kūrybinių sėkmių palinkėjo Angelė Mikulienė. O menų galerijos kultūrinių renginių organizatorė Nina Fiodorova supažindino bibliotekininkes su galerijoje eksponuojamais darbais. Apžiūrėję parodą, susirinkimo dalyvės tęsė dalykines diskusijas apie „Knygų Kalėdų“ akciją, 2016-jų  Seimo narės  D.Teišerskytės siūlymą 2016 – uosius metus skelbti Bibliotekų metais, apie metodinę bibliotekininkų išvyką sausio mėnesį į Sasnavos pagrindinę mokyklą, apie metinių ataskaitų pateikimą ir kitais klausimais.

 Tai buvo puikus metas atidžiau įvertinti savo darbus, apmąstyti, ką kiekviena nuveikė, planuoti ateities veiksmus, reikalaujančius priimti iššūkius, kurie augina, brandina ir veda į priekį.


Laima Vaičiūnienė

Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų

bibliotekininkų metodinio būrelio pirmininkė