MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Pirmasis tėvų saviugdos klubo susitikimas

Š.m. spalio 17 d. 16.30 val. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre įvyko pirmasis tėvų saviugdos klubo susitikimas, kurį vedė asociacijos „Lietuvos tėvų forumas” atstovai: tarybos pirmininkas, lektorius A. Murauskas ir saviugdos klubo moderatorė, socialinės veiklos darbuotoja J. Lipkevičienė.

Įžanginėje paskaitoje „Kur vaiko laimė ir sėkmė?“ dalyvavo šešiolika tėvų ir pedagogų, kuriems rūpi vaikų dabartis ir ateitis, kurie nori jiems būti tinkamu pavyzdžiu, kelia sau aukštesnius tikslus bei pasirengę mokytis kartu su vaikais. Susitikimo metu lektoriai akcentavo tėvų ir vaikų tarpusavio ryšio stiprinimo svarbą, kuris pažadina vaiko pasitikėjimą savimi, leidžia skleistis jo kūrybiškumui, įgalina tėvus pasitikėti savimi, būti laimingais, džiaugtis atsakomybe bei sėkmingai spręsti vaiko ugdymo ir auklėjimo klausimus.

Saviugdos klubo dalyviai turės galimybę dalyvauti du kartus per mėnesį vyksiančiuose nemokamuose užsiėmimuose, kuriuose moderatorė J. Lipkevičienė dalinsis asmenine patirtimi, mokys patyriminių pratimų. Taip pat dalyviai patobulins emocinio raštingumo, bendrumo, socialinio jautrumo, asmeninės ir socialinės atsakomybės įgūdžius, o svarbiausia – išmoks klausyti ir išgirsti, kalbėti ir pasakyti, suprasti ir rasti sprendimą.