MARIJAMPOLĖS MEILĖS LUKŠIENĖS ŠVIETIMO CENTRAS

Knygos, Meškiuko Jorio nuotykiai, pristatymas

2016 m. vasario 10 d. Marijampolės apskrities ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų, vaiko dienos centrų pedagogai, bibliotekininkai, knygynų darbuotojai ir kiti svečiai susirinko į Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje vykusį knygelės „Meškiuko Jorio nuotykiai“ pristatymą, kurį organizavo Marijampolės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras ir vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“.

Prevencinės priemonės, priešgaisrine tematika, leidinio autorė ir sumanytoja - Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektorę Ilona Barauskienė, pasidžiaugė, kad knygelėje pavyko žaismingai ir vaikams suprantama kalba pateikti, kaip ugdyti saugų mažųjų elgesį su ugnimi, ką daryti, kad toks elgesys lengvai ir tarsi savaime taptų įpročiu.

Knygelė iliustruota nuotaikingais, linksmais bei pamokančiais piešinėliais, kurių autorė - buvusi Sūduvos gimnazijos moksleivė, šiuo metu jau - Vilniaus Gedimino technikos universiteto architektūros fakulteto studentė - Milda Dudonytė, kuri pristatyme dalyvavo kartu su savo dailės mokytoja - Sūduvos gimnazijos pedagoge Loreta Žaliauskiene.

Nuotaikingas emocijas ir meninę programą renginyje visiems dovanojo knygelės „Meškiuko Jorio nuotykiai“ ekspertai – vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas” auklėtiniai ir jų pedagogė – Virginija Pažėrienė.

Renginyje taip pat dalyvavo knygelės recenzentė, Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos bei savivaldybės vadovai ir atstovai.